"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Dovolte, abych se představila

11. října 2016 v 10:35 | Šklíba |  Mňoukání se Šklíbou
Mé jméno je Šklíba a je mi ctí Vás přivítat na našem blogu. Asi bych teď měla napsat něco o sobě. Tak teda jo. Jsem normální nenormální sedmnáctiletá holka, která žije spíš ve své fantazii a realita je pro ni sprosté slovo. Stoprocentní poznávací znamení je zasněný výraz a myšlenky kdesi pryč. Jsem takový mimoň, ale jsem na to náležitě hrdá.
Někdy mám dojem, že ani nejsem holka, na tom se asi podepsala výchova mého skvělého otce a splečnost mladšího bratra, se kterým jsme jako malý lezli po stromech, váleli se v hlíně a bárbínám trhali hlavy.

S povahou je to trochu složitější. Někdy jsem flegmatik, někdy cholerik, někdy melancholik, někdy introvert a někdy extrovert. Neznám se a pořád se překvapuju.

Už třetím rokem studuju knihovnictví a informační služby, ale nečekejte, že Vám o tomhle oboru něco řeknu, protože toho sama moc nevím. Kdykoliv se snažím soustředit, myšlenky se samy rozutečou, rozprchnou se po okolí a toulají se daleko od mudlovské školy.

Další důležitá informace je, že jsem veliký knihomol. Fanoušek Harryho Pottera a celého kouzelnického světa. Takže, až budu používat slova, jako mudla, mudlovský šmejd nebo muchlorohý chropotal, víte kam to zařadit. Druhou mojí láskou je kocour Šklíba, jak se dá uhodnout podle mé přezdívky.

Nejsem šílená. Moje realita je jen jiná než ta tvoje.
Šklíba
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Remi Remi | Web | 28. listopadu 2016 v 18:36 | Reagovat

Wow, konečně zase někdo, kdo rád HP Jsem ráda, že jsme ještě nevymřeli... :-D

2 zezivotasnilku zezivotasnilku | 29. listopadu 2016 v 17:37 | Reagovat

[1]:  My nevymřeme nikdy! :-D
   Šklíba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama