"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Přátelství

30. října 2016 v 10:00
Jak již Šklíba psala v minulém článku, nedávno nám známá sociální síť připomněla naše 4-leté přátelství v rámci internetu.

Co všechno jsme za ty 4 roky stihly ve vituální síti probrat? Můžu říct, že vše a to i 2x. Hlavně to jak nás mudlovští učitelé štvou, mudlovští spolužáci nechápou a celý mudlovský svět by jsme nejraději hodili na hlavu, sedli si na koště a hurá do Bradavic!


Tak lehce to však nejde a tak nám nezbyvá než překonávat skutečnost a přítomnost společně. Každý by měl mít svého milouše, který mu poradí, pomůže a nenecháho ho jako jediného být tou divnou existencí.

Naše přátelství však netrvá pohých několik měsíců, ale několik dlouhých dlouhatánckých let. Dá se řící, že se známe okolo 15 let. A co všechno jsme za 15 let stihly prožít? Menší ukázka níže.
Ve westernovém městečku jsme lamu stihly pozdravit.


Společně jsme lamo-klokano-žirafě mávaly. (A ona nám!)Nejvíc obdivu, však opět sklidily kočičky ve Vyškovském Zoo koutku! :)U zlatých rybek si přání nechaly vyplnit.


Lednici navštívily, tu doma však jen večer a pro ovocný jogurtík.


Zahrály jsme si i na Rose a Jacka, bez toho tragického konce ovšem.


Náročné túry jsme zdolávaly a kopce až k cíli nás vedly.


Koukly jsme i do nádherného a právě zpravovaného kláštera, kde nás nejvíce zaujala místnůstka tak pro čtení!

-Život je krátký, tak čti co nejvíc!

Stihly jsme toho spoustu, nejlěpší však je když se vidíme a můžeme si popovídat, postěžovat a nehledět na to, co ze svých úst vypustímě, protože se chápeme a víme, co od sebe očekávat - každý by někoho takového měl mít, každý by měl mít svého milouše!

Takže díky milouši!♥

Váš Kloboučník!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama