"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Ty víš kdo....

10. listopadu 2016 v 20:24 | Šklíba |  Mňoukání se Šklíbou
Slavnostně přísahám, že jsem připravena ke každé špatnosti.
Když jsem viděla téma týdne "Ty víš kdo " napadl mě hned sám velký pán zla. A nemohla jsem si to odpustit 3:-)zdroj: Trololol.cz

A není náhoda, že když do Googlu napíšete "ty víš kdo", vyjede vám jako první Lord Voldemort.

Asi je to divný, ale Harryho vidím už úplně všude. Hned jak začalo být chladno, vytáhla jsem svou fešáckou Mrzimorskou šálu a hrdě ji nosím. A stává se mi hodně často, že potkávám lidi s potterovskými šálami. Několik jich mám i ve škole. Ale pak jdu po městě a lidi ( nebo spíš holky) teď v zimě s šálami nebo čepicemi. Vždy mám obrovskou radost. Dnes jsem zrovna šla na vlak a šla proti mně holka s žluto-černou pruhovanou šálou. První co mě napadlo - > Mrzimor. Ale nebyla jsem si jistá, protože tam neměla znak a přece jen je spoustu lidí, co nosí pruhovaný šály. Já na té své znak mám. Koukla na mě, pak na šálu a usmála se = potterhead.

Potkávám lidi, kteří vypadají jako Sirius nebo Remus. Vidím chlápka s turbanem a automaticky předpokládám, že z druhé strany hlavy má Voldemorta. Zjišťuju, že moje kočka je asi zvěromág. Divně na mě kouká. Jako by chtěla říct : " bože ty jsi ale případ". Na každou situaci má pro mě připravený nový pohled. Káravý, zhnusený, opovržlivý a nebo milující (pokud mám zrovna jídlo).

Harry pro mě není jen kniha ( a už vůbec ne jen film), je to styl života. Můžete doufat, že když nezapadáte do tohohle světa, najde se pro vás jiný. I když si ho třeba jen představujete. Jsem hrozně moc ráda, že jsem si knihy přečetla. Někdy bych si chtěla vymazat paměť, abych si mohla všechno přečíst znovu a nevědět, jak to dopadne. Když vídím spolužačku, kterou jsem nedávno donutila začít číst Harryho, jak to všechno prožívá a nadává, že si to nepřetla dřív, má z ní hroznou radost.

Nejvíc mě totiž štvou lidi, kterří Harryho nečetli, ale budou vykřikovat, jaká je to blbost. Ať si to někdo zkusí.


Myslím, že nejsem jediná, která tajně doufá, že sovu s jejím dopisem o přijetí do Bradavic někde jen něco sežralo (chuděra). Můžem pořád ještě doufat. Ale nikdy si nesmíme říkat, že jsme obyčejní. Nejsme obyčejní už jen tím, že jsme objevili kouzelnický svět.

Jsme neobyčejně obyčejní ♥

Neplecha ukončena !

Šklíba
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Remi Remi | Web | 28. listopadu 2016 v 18:43 | Reagovat

= Potterhead
Tak to mě dostalo... :-D
Sama šálu nemám (protože má milá rodinka na čáry a kouzla nevěří), ale musí to být super. :D
Ano, poslední dobou to taky vidím všude...

2 zezivotasnilku zezivotasnilku | 29. listopadu 2016 v 17:36 | Reagovat

[1]: Je to naprosto skvělý, protože pak mám pocit, že ti lidi vědí, jak se cítím, jako bych k nim patřila :-D
  Šklíba

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama