"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Prosinec 2016

Přátelství

29. prosince 2016 v 18:35
Víte, co je to nejlepší na světě? Je to přátelství. Někdo, kdo nás má rád za každé situace a vždy nám pomůže je někdo, koho by jsme si měli vážit a nikdy na něj nezapomenout.

A co když..?

21. prosince 2016 v 14:00 Čajový dýchánek u Kloboučníka
Kdo říká, co je a co není? Kdo říká, že psy nemůžou mňoukat a kočky štěkat? Kdo říká, že trpaslíci, Děda Mráz a lichožrouti neexistují? Nezapoměň na Alenku "Do rána jsem schopná uvěřit až šesti nemožnostem."

A tak si zamňoukejte!

19. prosince 2016 v 15:24 | Šklíba |  Mňoukání se Šklíbou
Vždycky, když začnu blábolit o modrých žirafách, cvrčkojidních chapadlech nebo o tom, že kočky ovládnou svět, lidi okolo si ťukají na čelo. A co když je to pravda? Mňoukejte a až kočky ovládnou svět, možná vás ušetří.

Změnilo mi život...

11. prosince 2016 v 13:24 Čajový dýchánek u Kloboučníka
Strašně dlouho jsem přemýšlela jestli to dokážu, jestli dokážu ze sebe dostat ty nejčernější myšlenky, které ukrývám. Je to pro mě strašně těžké téma a doufám, že mě neodsoudíte.

Na začátku mého příběhu stojí sebevědomí, neměla jsem ho dostatek, chybělo mi a to se mi stalo osudným. Potřebovala jsem odvahu postavit se ostatním a nedokázala jsem to. Nikdy jsem nedokázala říct někomu, aby mě nechal žít a přestal mě trápit. Vždy jsem se podřídila a pak vzápětí litovala svého chování. Doma jsem se uzavřela a nedokázala moc komunikovat s ostatními.

Jsem to prostě já a nazdar.

7. prosince 2016 v 21:44 | Šklíba |  Mňoukání se Šklíbou
Byla jsem odstrkovaná. Taková ta spodina třídní společnosti. Lidi mě ignorovali a já se trápila. Ale jednoho den jsem si řekla, že trápení bylo dost.

Jsou takové ty blbózní motivační citáty o tom, jak se má člověk změnit, jak má na sobě pracovat, bla bla bla.... Jo, to je mega pěkný, ale co s tím? Znamená to, že se mám začít chovat stejně odporně jako ten zbytek?

Na to se můžu, s prominutím, vyprdnout.

Člověk prochází změnami.

6. prosince 2016 v 15:00 Čajový dýchánek u Kloboučníka
Během našeho života projdeme spousty změnami, některé z nich si ani neuvědomujeme. Jsou pro nás tak běžné a každodenní, že je nevnímá jako něco důležitého, čemu bychom měli věnovat naši pozornost. Zvláštní skupinou jsou pak změny, které se staly cizím přičiněním nebo bez našeho "souhlasu" a nejsou u nás třeba ani vítány.