"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Dáreček..

21. ledna 2017 v 12:13 |  Čajový dýchánek u Kloboučníka
Včera jsem byla příjemně a krásně překvapena od mladšího brášky a vlastně díky němu dnes vzniká tento článeček.Když jsem přijela domů ze školy, tak na mě čekal a hned mi chtěl předat svůj dárek. Nakreslil mi krásný obrázek s použitím voskovek a vodovek. Musím říct, že mě okouzlil.

A víte, co mě potěšilo nejvíce? To, že si na mě vzpoměl a snažil se něco vyrobit sám. Nic nekupoval a jen tak mi něco dal, navíc nemám ani narozeniny nebo svátek. Byl to jen další obyčejný den.

Maminka mi pak řekla, že to maloval celý večer a pečlivě schovával, abych jej náhodou nezahlédla. Chtěl mi ho dat už ráno, ještě před školou, ale tatínek mu ho přesunul někam jinam a on ho nemohl najít, prý byl velmi smutný.

No a přivedlo mě to na myšlenku, že tohle je vlastně to nejlepší, co člověk může udělat. Něco vyrobit zvlastní vůle a kreativity a pak to předat. Vloží to toho mnohem víc usilí než za nakoupené dárky. To se podle mě počítá! A když si uvědomíte, že vás má někdo tak moc rád, že obětuje čas jen proto, aby vám něco mohl vyrobit, nevykouzlí to úsměv na tváři?

Váš (velmi šťastný) Kloboučník!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama