"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Zkouška ohněm..

30. března 2017 v 19:38 |  Čajový dýchánek u Kloboučníka
Co je to zkouška ohněm? Pro každého něco jiného. Dá se říct, kdo prošel tím nejhorším ohněm?

Každá zkouška nás na něco připraví a v něčem zocelí. Ať chceme nebo ne nějak nás pozmění. Nabídne nám novou perspektivu, ale může i ztrápit naši duši.Někteří si neuvědomují, že spoustu dětí nemá tak dobrý život jako my a nikdy ho ani mít nebude. Stačí narodit se v jiné zemi a náš život skončí dříve než začal. Jaká spravedlnost tu tedy vládne, pokud vůbec nějaká?

Koukala jsem na televizi a naprosto mě odrovnal příběh holčičky, která žila v Taiwanu. Její maminka moc jako maminka nevystupovala a v podstatě se dívenka musela bát o svůj život.

Uvědomujete si jak absurdní pak může být, když někteří odsuzují například kvůli majetku? Nebo protože má někdo něco rád? Nemají vás rádi, vymýšlí lži na očernění a snaží se pouze zpřetrhat lidské vztahy?

Zkouška ohněm tedy vyžaduje vnitřní sílu, aby jste se udrželi na nohách s hlavou vzpřímenou. Nikdy si však pravou zkouškou nechtějte projít, vyžaduje takovou sílu, kterou moc z nás nemá. Síla lva je velmi vzácná a výjimečná.


Nepsala jsem dlouho, nebyl čas, chuť a nálada. Omlouvám se, snad se to trošku zlepší :) hezký večer ;) Váš Kloboučník :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. března 2017 v 19:53 | Reagovat

Člověk si musí vážit toho že má co jíst a kde bydlet...

2 zezivotasnilku zezivotasnilku | 31. března 2017 v 7:52 | Reagovat

[1]: Ale zdá se že všichni to nedokáží :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama