"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Nadechni se..... A plav!

20. července 2017 v 18:50 | Šklíba |  Mňoukání se Šklíbou
Lehnu si a snažím se usnout. Jen si tak lehoučce pluju oblohou plnou hebkých obláčků, přemýšlím, co budu mít zítra na oběd, co se stalo dneska a co se stane zítra a najednou hups. Jsem tam dole. Tam, kde se může stát všechno. Tam, kde můžeme být vším.Mám pocit, jako bych se propadla. Snažím se myslet na něco pěknýho, o čem bych chtěla snít. To nebude těžký, sním skoro pořád. Myslet můžu na cokoliv, hlava si stejně vybere sama. Je to jako, když vás hodí do vody a řeknou "plav!"

Moje sny nemají moc smysl, stejně jako všechno okolo mě. Nesním si o tom, že se dobře vdám a budu mít děti a budu se vzorně starat o svého milujícího mužíčka, ale předtím bych ještě vlastně měla stihnout udělat si vysokou a najít dobrou práci. Hahaha.


V jedné písničce se zpívá, že všichni žijeme ve snu, sny jsou kolem nás a někteří si je i plní. Protože život je náš a my si ho můžeme prožít podle sebe. Můžeme změnit své životy. Můžeme žít podle sebe. Ale mají tuto možnost všichni?

Raději žiju ve svém světě, ve svém snu. Tam je všechno v pořádku, můžu tam utéct a schovat se před těma příšerama venku.
A sen je přece jen naše fantazie. Tam klidně můžu mňoukat a nikom to vadit nebude.

Ale jednou mě z toho snu vykopnou. Vyhoděj mě do reálnýho života a přesně jako ten sen řeknou "plav". A nikdo mi nehodí záchraný kruh. Musím holt plavat. Prostě plavat.

Ale plavu v tom pořádně. Snaži se ze mě uděla t dospěláka. Ale mě se ještě nechce. Nechce se mi převzít zodpovědnost. Nepřipadám si ještě dospělá.
Kdybych mohla změnit svůj život, chtěla bych, abych byla pořád taková jaká jsem, nejvíc se totiž bojím toho, že se změním. Že dospěju a bude ze mě jinej divnej člověk. Ale pořád si říkám, že každá noční můra se dá přežít a jednou se z ní stejně probudím.

Zatím žiju ve snu...
a nehodlám se probouzet...

Vaše Šklíba ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 crazyjull crazyjull | Web | 23. července 2017 v 23:52 | Reagovat

Ahoj! :)
Moc se mi líbí tvůj styl psaní a tento článek je prostě úžasný! Dovolila jsem si ho přidat do výběru za tento týden. :)
crazyjull

2 zezivotasnilku zezivotasnilku | 1. září 2017 v 17:43 | Reagovat

[1]: Hu, jsem velmi potěšena! O_O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama