"Už je to tak, jsi vyšinutý potrhlík. Ale něco ti řeknu, to ti nejlepší jsou."

Popis Šklíby :)

14. prosince 2017 v 17:33 |  Čajový dýchánek u Kloboučníka
Po obrovské pauze Vám dnes trošku víc představím Šklíbu z mého úhlu pohledu :)

Jméno mé nejlepší přítelkyně zní Šklíba. Známe se již od našeho útlého a radostného dětství. Moje přítelkyně je zároveň i mojí rodinou. Bývá mi velkou oporou. Bohužel se nevídáme příliš často, protože nás dělí velká vzdálenost. Když však potřebuji radu nebo pomoc, mohu ji vždy vyhledat.


Moje kamarádka není příliš vysoká a je lehce zakulacené postavy. Ráda vyniká a proto si své vlasy, které nosí na krátko ostříhané, barví na křiklavě červenou barvu. Její tmavě hnědé oči lemují krátké tmavé a velmi husté řasy. Její tvář skoro vždy zdobí úsměv, není příliš příležitostí, kdy ji mohu vidět jinak než pozitivně naladěnou. Svým elánem dokáže každého rozveselit. Ráda nosí volnější oblečení a často tráví svůj čas mezi svými čtyřnohými kamarády.
Na veřejnosti patří Kristýna mezi tišší jedince, protože se mezi neznámými lidmi nedokáže dostatečně uvolnit. Svým chováním se snaží příliš nevyčnívat. Obvykle ji najdeme někde v koutku a po většinu případů má někde ve své blízkosti knihu. Naopak pokud se nachází v okruhu své rodiny, stává se hlučnější osobou. Velmi ráda si povídá o svých zájmech a postřezích ze společnosti. Řadí se k citlivým, milým a vstřícným osobám. Dokáže pomoci cizím lidem a brání také zvířata. Věří, že každý máme svá práva, která by neměla být porušována. Já si ji vážím jako dobré a upřímné přítelkyně, která mi dokáže podat pomocnou ruku. Obdivuji její pozitivní přístup ke světu, žádná špatná zpráva ji nedokáže vykolejit. Každá mince má však dvě strany a musí se tak zkoumat z obou pohledů. Všichni mají i své špatné vlastnosti, avšak za šestnáct let, co Týnu znám, jsem si žádných nevšimla. Vidím ji jako osobu spolehlivou a mému srdci velmi blízkou.
Občan se Týna chová trošku podivně, vše však dokáže vynahradit svou ohleduplností ke druhým. Je velmi trpělivým člověkem a sama si zvládla vycvičit svého psa. Od malička u ní vidím lásku k přírodě, která přetrvala až do dnešních dnů. Společně rády chodíme na dlouhé procházky, kdy obdivujeme nedotčenou přírodu. Mezi její dobré vlastnosti řadím i dobré vychování, ke starším se chová s úctou a respektem.

Váš Kloboučník :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama